Archive for the ‘PSL’ Category

Zakościele z nową oczyszczalnią

Uroczystosc__oczyszczalnia-04

Uroczystą sesją Rady Gminy Inowłódz rozpoczęło się oficjalne oddanie do użytku nowej oczyszczalni ścieków w Zakościelu. Podczas spotkania, wójt gminy Bogdan Kącki w swoim wystąpieniu zaprezentował kolejne etapy budowy obiektu, począwszy od projektu, a skończywszy na całkowitym budżecie omawianej inwestycji.

Read more »

Łódzka lista PSL już w komplecie

psl

20 sierpnia 2015 r. w biurze ZW PSL w Łodzi odbyła się konferencja prasowa dotycząca zbliżających się wyborów do Sejmu i do Senatu. W konferencji wzięli udział Prezes ZW PSL w Łodzi Dariusz Klimczak, Wiceprezes ZW PSL w Łodzi,  Przewodniczący Wojewódzkiego Sztabu Wyborczego PSL w Łodzi Henryk Siemiński, Rzecznik Prasowy Wojewódzkiego Sztabu Wyborczego PSL w Łodzi Agnieszka First oraz gość specjalny Witold Skrzydlewski.

Read more »

Takie dożynki tylko w Woli Pękoszewskiej!

20150823_141053 (Medium)

Dożynki w kalendarzu powiatu skierniewickiego zajmują szczególne miejsce. Co roku, rozpoczynając się uroczystą Mszą Świętą wyrażają podziękowanie rolnikom za trud ich pracy oraz uzyskane plony.

 

Read more »

Wicepremier Piechociński odwiedził Rawę Mazowiecką

Spotkanie

O perspektywach rozwoju naszego regionu samorządowcy z powiatu rawskiego mieli dziś okazję rozmawiać z Wicepremierem Januszem Piechocińskim. Rolnictwo, susza, sadownictwo, strefa ekonomiczna czy droga S8 to tylko niektóre z tematów, które zostały poruszone na spotkaniu. Merytoryczna dyskusja i konstruktywne wnioski dają szansę na dobre zmiany.

Bo życie zaczyna się po 60-tce

SW

Perspektywa seniora siedzącego w domu przed telewizorem to już przeszłość. Za sprawą rządowego programu „Senior Wigor” dla osób starszych powstanie nowa przestrzeń do aktywności, a jednocześnie miejsce, z dostępem do opieki terapeutycznej czy rehabilitacji.

Read more »

Łódzkie PSL zatwierdziło kandydatów do Parlamentu

TV

30 lipca 2015 r. w Łodzi odbyła się Wojewódzka Konwencja Wyborcza Polskiego Stronnictwa Ludowego. Delegaci z całego województwa zebrali się, by zatwierdzić listy wyborcze do Sejmu i Senatu w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

Read more »

Znamy oficjalne wyniki!

Dariusz K

Dziękuję za poparcie!

1901718_10203326988713346_1151437717_n(1)

Szanowni Państwo, serdecznie dziękuję za duże poparcie, jakim mnie obdarzyliście w wyborach do Parlamentu Europejskiego, podczas których w województwie łódzkim uzyskałem 4 537 głosów. Za wszystkie wyrazy poparcia pięknie dziękuję i kłaniam się z osobna każdemu, kto poszedł głosować!

Read more »

O funduszach na rolnictwo i inicjatywy lokalne

P1220262 (Kopiowanie)

Blisko 50 osób 11 maja br. wzięło udział w spotkaniu dotyczącym środków zewnętrznych na modernizację rolnictwa i inicjatywy lokalne w Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziejowicach.

Read more »

Wywiad z Markiem Sawickim

Marek_Sawicki.jpg2

W wywiadzie dla Rzeczpospolitej Marek Sawicki, minister rolnictwa i rozwoju wsi o nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego, sytuacji polskiego rolnictwa oraz przyszłości Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Read more »