Archive for the ‘Media’ Category

Wakacyjna rada dla podróżujących

11830751_10207000541789877_213591472_n

Bankructwo biur podróży to w ostatnim czasie częsty problem, o którym możemy usłyszeć w mediach. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że konsekwencje tych zdarzeń odczuwają zwłaszcza turyści. O tym, jak ustrzec się przed nieprzyjemnymi skutkami finansowych tarapatów biur podróży udzieliłem komentarza dla Expressu Ilustrowanego.

Read more »

W telewizji TOYA o listach wyborczych PSL

DK2

O tym, kto znajdzie się na listach wyborczych PSL w najbliższych w wyborach parlamentarnych rozmawiałem z panią redaktor Elżbietą Grzeszczuk-Chętko w Tv TOYA.

Read more »

Dariusz Klimczak w Rozmowie Dnia Radia Łódź

DK

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Dariuszem Klimczakiem, wicemarszałkiem województwa łódzkiego.

Read more »

Wybory do PE. Łodzianie nie pójdą do urn?

klimczak

Wielu łodzian nie interesują wybory – przyznał Dariusz Klimczak, kandydat do Europarlamentu z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jego zdaniem zagłosować pójdzie w niedzielę zaledwie 25 procent mieszkańców województwa.

Read more »

Wywiad z Markiem Sawickim

Marek_Sawicki.jpg2

W wywiadzie dla Rzeczpospolitej Marek Sawicki, minister rolnictwa i rozwoju wsi o nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego, sytuacji polskiego rolnictwa oraz przyszłości Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Read more »

Dariusz Klimczak w Sieradzu

8 maja 004

Bibliotekarze, Koła Gospodyń Wiejskich, Kółka Rolnicze, samorządowcy – to tylko niektóre środowiska z którym spotkał się Dariusz Klimczak, Członek Zarządu Województwa Łódzkiego w trakcie swojej wizyty w Sieradzu.

Read more »

Dariusz Klimczak w programie „Gość Tygodnia”

Bez tytułu

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Dariuszem Klimczakiem, członkiem zarządu Województwa łódzkiego, odpowiedzialnym m.in. za nadzór nad szpitalami wojewódzkimi, w tym Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Zgierzu.

Read more »

Dzień Bibliotekarza

1378204_1506617742894191_941978179597643245_n

Obchodzony 8 maja Dzień Bibliotekarza jest nie tylko wielkim świętem, ale przede wszystkim wyjątkową chwilą, być podziękować Państwu za podejmowany trud oraz ogromną pasję, którą spełniacie aktywnie działając w Bibliotece Publicznej.

Read more »

Druhowie z Lubowidza najlepsi w województwie

V__4631

W Wojewódzkim Turnieju OSP w piłce nożnej zwyciężyli strażacy z OSP Lubowidza (pow. brzeziński). Pokonali w finałowym meczu reprezentację OSP Dobroń (pow. pabianicki) 1:0. Na miejscu trzecim OSP Stroniewice (pow. łowicki) dzięki wygranej z OSP Chajczyny (pow. bełchatowski) 3:1.

Read more »

Dariusz Klimczak w TV Kutno

klimczak tv

Rozmowa Dnia 29.04.2014r. – z Dariuszem Klimczakiem, członkiem Zarządu Województwa Łódzkiego o ostatnich działaniach Zarządu Województwa w opiece społecznej i lecznictwie rozmawia red. Justyna Sola-Stańczyk.

Read more »