Archive for the ‘FML’ Category

O funduszach na rolnictwo i inicjatywy lokalne

P1220262 (Kopiowanie)

Blisko 50 osób 11 maja br. wzięło udział w spotkaniu dotyczącym środków zewnętrznych na modernizację rolnictwa i inicjatywy lokalne w Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziejowicach.

Read more »

„Paka Klimczaka” najlepsza w Błaszkach

1_15

W ubiegłą niedzielę 19 stycznia hala sportowa Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Błaszkach była areną II Gminnego Turnieju Piłki Nożnej Strażaków o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Błaszki Piotra Świderskiego.

Read more »

Posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego PSL w Łodzi

1-68

3 grudnia 2013 roku w Czerniewicach, powiat tomaszowski, odbyło się posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Stronnictwa Ludowego. Na posiedzeniu obecni byli członkowie Zarządu Wojewódzkiego PSL, członkowie Zarządu Wojewódzkiego Forum Młodych Ludowców, zaproszeni goście oraz członkowie PSL i FML z powiatu tomaszowskiego.

Read more »

Odznaczenie krwiodawców z inicjatywy Forum Młodych Ludowców

Wręczenie odznak - Zasłużony Honorowy Dawca_Krwi_

W niedzielę, 06 października w remizie OSP w Drzewicy odbyła się kolejna akcja honorowego krwiodawstwa, podczas której z inicjatywy Forum Młodych Ludowców powiatu opoczyńskiego odznaczono krwiodawców z terenu Gminy i Miasta Drzewica. W ten sposób młodzi ludowcy docenili i pogratulowali postawy krwiodawcom, polegającej na bezinteresownym oddawaniu krwi, która jak wiadomo ratuje życie.

Do odznaczonych III stopnia (5 l krwi kobiety i 6 l mężczyźni), należeli: Aneta Białek, Andrzej Ptaszek, Bartosz Rytczak, Dariusz Pańczak, Piotr Juszczyński, do II stopnia (10 l krwi kobiety i 12 l mężczyźni): Małgorzata Rzeźnik, Mariusz Kowalczyk, Mariusz Kotyński i Michał Boczek, do I stopnia (15 l krwi kobiety i 18 l mężczyźni): Robert Bień. Legitymacje i odznaki „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi” oraz list gratulacyjny od Dariusza Klimczaka – Wicemarszałka Województwa Łódzkiego, który jest odpowiedzialny m.in. za politykę zdrowotną w województwie łódzkim, wręczał sam Wicemarszałek Dariusz Klimczak oraz Radosław Rzeźnik – Prezes FML pow. opoczyńskiego i Krzysztof Szpociński – Wiceprezes FML pow. opoczyńskiego.

Więcej szczegółów na stronie FML Województwa Łódzkiego