Łódzka lista PSL już w komplecie

psl

20 sierpnia 2015 r. w biurze ZW PSL w Łodzi odbyła się konferencja prasowa dotycząca zbliżających się wyborów do Sejmu i do Senatu. W konferencji wzięli udział Prezes ZW PSL w Łodzi Dariusz Klimczak, Wiceprezes ZW PSL w Łodzi,  Przewodniczący Wojewódzkiego Sztabu Wyborczego PSL w Łodzi Henryk Siemiński, Rzecznik Prasowy Wojewódzkiego Sztabu Wyborczego PSL w Łodzi Agnieszka First oraz gość specjalny Witold Skrzydlewski.

Prezes Dariusz Klimczak poinformował przybyłych przedstawicieli mediów o zmianach na listach dokonanych podczas ostatniego posiedzenia Prezydium ZW PSL w Łodzi. Oraz przedstawił nowego kandydata w okręgu nr 9 Witolda Skrzydlewskiego.

Listy do Sejmu RP

okręg 9

  1. Marek Działoszyński
  2. John Godson
  3. Jolanta Łuniewska- Bury
  4. Monika Sawicka
  5. Wojciech Węgrzynowski
  6. Małgorzata Kowalska
  7. Bartłomiej Lipski
  8. Eugeniusz Majewski
  9. Monika Białas
  10. Antoni Mokrzycki
  11. Wiesława Zgierska
  12. Irena Gralewska-Jagiełło
  13. Michał Sobczak
  14. Beata Sękowska
  15. Paweł Skoczylas
  16. Zbigniew Jamrozik
  17. Tomasz Piechota
  18. Michał Skrobiranda
  19. Małgorzata Lesiak
  20. Witold Skrzydlewski

Okręg 10

  1. Dariusz Klimczak
  2. Artur Bagieński
  3. Barbara Robak
  4. Beata Ozga-Flejszer
  5. Wojciech Ślusarczyk
  6. Szczepan Chrzęst
  7. Alojzy Włodarczyk
  8. Anna Król-Pośpieszny
  9. Jan Wieruszewski
  10. Stanisław Witaszczyk
  11. Małgorzata Kubik
  12. Piotr Skierkowski
  13. Ewa Milczarek
  14. Ewa Zawadzka
  15. Leszek Stachowiak
  16. Jerzy Kowalczyk
  17. Monika Matusiewicz
  18. Paulina Dziadczyk

Okręg 11

  1. Paweł Bejda
  2. Elżbieta Nawrocka
  3. Cezary Gabryjączyk
  4. Michał Pacholski
  5. Andrzej Górczyński
  6. Marek Kapica
  7. Andrzej Chowis
  8. Tadeusz Ślusarek
  9. Sławomierz Janiszewski
  10. Zbigniew Stasiak
  11. Artur Ławniczak
  12. Justyna Jasińska
  13. Lidia Elert
  14. Małgorzata Gabryelczak
  15. Zofia Rogowska- Tylman
  16. Marta Gajewska
  17. Andrzej Daniłowicz
  18. Małgorzata Kania
  19. Marek Krawczyk
  20. Iwona Obiedzińska
  21. Dariusz Szyszka
  22. Jarosław Klimas
  23. Jolanta Zięba-Gzik
  24. Piotr Sęczkowski

Kandydaci do Senatu RP

okręg 23- Adam Kacprzycki

okręg 24- Krzysztof Kwiecień

okręg 25- Tadeusz Gajda

okręg 26- Wojciech Brzeski

okręg 27- Marcin Łabędzki

okręg 28- Marek Mazur

okręg 29- Iwona Gawron

 

You can leave a response, or trackback from your own site.