Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie rozdane

DSC_0675 (Copy)

Wciąż zakochani, odnoszący się do siebie z wielkim szacunkiem i troską, a także ogromnie dumni z dzieci i wnucząt – tacy są właśnie skierniewiccy małżonkowie, którzy przeżyli ze sobą 50 lat i więcej.

Podczas uroczystości, które miały miejsce w Urzędzie Stanu Cywilnego, Jubilaci z rąk Prezydenta Miasta Skierniewice Krzysztofa Jażdżyka otrzymali odznaczenia państwowe przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, okolicznościowe medale, dyplomy z gratulacjami, bukiety kwiatów oraz słodkie upominki. Całość uroczystości uświetnił występ Sławy Stronczyńskiej absolwentki Samorządowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Skierniewicach i studentki II roku Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Izabeli Supery i Katarzyny Bielińskiej z Samorządowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Skierniewicach, a także Natalii Kozłowskiej i Patryka Kwaśniewskiego z grupy teatralnej „Banana Perwers” pod kierownictwem Dominiki Dawidowicz.

Serdecznie dziękuję, że mogłem razem z Państwem dzielić tak wzruszające chwile. Dlatego w tym miejscu pozwolę raz jeszcze dostojnym Jubilatom pogratulować tak pięknego jubileuszu, gdyż nie sztuką jest pokochać, lecz wytrwać w miłości. Dziesiątki lat Państwa wspólnego pożycia, to wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących i już trwających w związkach małżeńskich.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.